K dokonalému odpočinku na zahradě potřebujeme stín

Novinky a tiskové zprávy
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 56
Registrován: úte 29. lis 2011 8:55:18
Kontaktovat uživatele:

K dokonalému odpočinku na zahradě potřebujeme stín

Příspěvek od admin »

Na čerstvém vzduchu tráví většina z nás čas velmi ráda, zvlášť pokud jsme na své zahradě u domů nebo třeba chalupy, kde kromě práce trávíme také chvilky odpočinku a setkáváme se s přáteli. Aby byl relax dokonalý, nesmí nás nic rušit.

V ideálním případě se na zahradě najde každý člen rodiny to své. Jednoho baví okopávat záhonky a starat se o úrodu, druhý raději kutí a opravuje, další se těší, jak si vychutná kávu a pár kapitol ze své oblíbené knihy, děti by si nejraději jen hrály a všichni milují společné grilování. Veškeré plány, ale mohou zhatit výkyvy, počasí a déšť. Proto je dobré mít na zahradě místo s posezením, které je zastřešené a chráněné nejen proti dešti, ale také před slunečními paprsky v horkých letních dnech. Oblíbenou variantou je zahradní altán, který nám pomůže získat chráněný prostor pro odpočinek i společné setkání u jídla. Jeho velkou výhodou je lehká a zároveň stabilní konstrukce, takže ho můžeme přenést kamkoli je aktuálně potřeba. V běžné dny tak může být umístěný třeba na terase u domu a poskytovat nám stín pro každodenní odpočinek po práci, a o víkendu, když čekáme větší návštěvu, ho můžeme přemístit doprostřed zahrady ke grilu.

Pro dokonalý odpočinek potřebujeme zastřešené posezení a také pořádek kolem sebe. Asi nikdo nevydrží odpočívat, když vidí, že kousek od něj zůstaly pohozené hrábě, u živého plotu se povalují zahradnické nůžky a u kompostu zůstalo kolečko. Pro všechny věci, které potřebujeme. Práva na určité místo ochránit je před počasím i zloději je skvělou volbou zahradní domek. Můžeme do něj schovat také sekačku, podsedáky, gril, pilu a další zahradní nářadí a mít tak na zahradě vždy uklizeno.Zahradní domek si zvládneme sestavit sami. Jeho montáž je jednoduchá a stabilitu zaručuje kvalitní konstrukce.Vchod můžeme zajistit visacím zámkem a ochránit tak své věci před zloději i v době, kdy na zahradě nejsme.

Na Hawaj.cz je výběr altánů i zahradních domků s moderním designem z kvalitních materiálů, takže najdeme přesně ten, který vyhovuje našim požadavkům i potřebám.
FOTO-altany.jpg

Odpovědět