Pořiďte si nový crossover nebo SUV od Škody. Na kolik vás vyjde?

Novinky a tiskové zprávy
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 56
Registrován: úte 29. lis 2011 8:55:18
Kontaktovat uživatele:

Pořiďte si nový crossover nebo SUV od Škody. Na kolik vás vyjde?

Příspěvek od admin »

Velkým hitem posledních let jsou vozidla, která umožňují vyšší posed. Takzvané crossovery nebo větší SUV jsou dnes běžně k vidění v každém městě. Zároveň jsou to vozy víceúčelové, které vám umožní o víkendu vyrazit bez problému na chatu a projet díky větší světlé výšce i nějaké ty nezpevněné cesty bez obav o podvozek. Kromě toho tyto automobily navozují větší pocit bezpečí. Takové vozy dnes produkuje také česká značka Škoda, konkrétně pak crossover Kamiq nebo SUV Kodiaq.


Do města jako dělaný
Největší popularitě se dnes ve městech těší právě crossovery. Jsou kompaktnější než velká SUV, ale zároveň nabízejí zvýšený posed. Ve městě tak máte dokonalý přehled o dění kolem sebe. Zajímají-li vás ceny těchto vozů u mladoboleslavské automobilky, podívejte se na ceník Škody Kamiq. Tento automobil se velice rychle může stát vaším společníkem pro jízdy po městě. Zamilujete si jej díky komfortním prvkům výbavy, které jsou jako dělané právě pro každodenní jízdy v městských ulicích. Oceníte například:
• Nastavitelné tlumiče
• Regulovatelný posilovač řízení

Tyto prvky zvyšují jednak komfort, ale mají vliv také na dynamiku jízdy. Mnohé moderní technologie obsahuje Kamiq už v základní výbavě a cena tohoto vozu začíná na 407 900 Kč, což odpovídá výbavě AMBITION. Ačkoliv je to základní výbava, obsahuje třeba i moderní LED světla v předních světlometech i v zadních světlech.

Když chcete něco většího
Možná se ale poohlížíte po kategorii plnokrevných SUV. V takovém případě vás osloví nový Kodiaq. Také u tohoto vozu doporučujeme podívat se na ceník nové Škody Kodiaq, kde se dozvíte více o cenách v jednotlivých výbavách. Základní výbava ACTIVE nicméně začíná na 716 900 Kč, což je na takový kus auta rozhodně velmi rozumná cenovka. Pokud budete chtít základní převodovku nahradit převodovkou DSG, tak vás vyjde vůz na 766 900 Kč.

forum-skoda.cz_auto-poly_cz_uvodni.jpg

Odpovědět